Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik kreatywny

CASUS DESIGN

  • Pasterska 26, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Pasterska 26

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • kreacja graficzna na potrzeby digital i print

  • branding

  • projektowanie stron internetowych

  • projektowanie Key Visuals

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu dla digital i print

  • ciekawe portfolio

  • pozytywne nastawienie, kreatywność i zaangażowanie

  • znajomość pakietu Adobe

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B)

  • elastyczny czas pracy

  • maksimum swobody i realny wpływ na projekty

  • partnerskie relacje i pozytywną atmosferę

  • doskonałą kawę!

Jesteśmy niezależną agencją reklamową z siedzibą w Poznaniu. Poszukujemy ciekawych osobowości o nietuzinkowych umysłach, świeżym spojrzeniu i otwartej głowie. Ludzi szukających niekonwencjonalnych odpowiedzi na konwencjonalne pytania, gotowych do podważania aktualnych trendów i tworzenia kreatywnych rozwiązań.

W inspirującym gronie rodzą się błyskotliwe pomysły. Powiedz nam coś o sobie i pokaż swoje doświadczenie. CZEKAMY NA CIEBIE I TWOJE PORTFOLIO!

Przewiń do profilu firmy