Logo Pracuj.pl

Grafik Kreatywny

MoMiO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Illustrator

  • Photoshop

  • InDesign

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej online (banery, landing page, e-mailingi, grafiki na aukcje internetowe itp.)
  • Tworzenie materiałów graficznych do kampanii reklamowych, na strony internetowe, do kanałów social media
  • Opracowanie graficzne materiałów marketingowych: katalogów, ulotek, folderów reklamowych, cenników
  • Obróbka graficzna zdjęć
  • Pomoc przy projektowaniu opakowań
  • Współpraca z drukarniami
  • Dbanie o szczegóły i wysoki poziom estetyczny realizowanych projektów
  • Dbanie o spójność wizerunkową marki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość programów Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • Znajomość trendów w projektowaniu graficznym
  • Znajomość zasad UX i chęć pogłębiania wiedzy w tym zakresie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zmysł estetyczny i nieszablonowe myślenie

To oferujemy

  • Udział w rozwoju marki branży parentingowej
  • Współpraca z zespołem ekspertów i pasjonatów gotowych podjąć każde wyzwanie
  • Atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi kompetencji
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Realny wpływ na rozwój i wizerunek firmy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników

MoMi to marka akcesoriów dziecięcych, stworzona po to, by Mamy mogły odkrywać świat ze swoim dzieckiem bez żadnych przeszkód. MoMi wspiera Mamy i ich Pociechy w każdym momencie wspólnej przygody! Dostarcza produkty, które są funkcjonalne, wygodne i bezpieczne – tak, by Mama i Dziecko mieli więcej czasu dla siebie i mogli cieszyć się swoją obecnością. Dołącz do MoMi, by razem tworzyć markę przyjazną Mamom! Wejdź do Świata MoMi i przekonaj się, jak bardzo jest fascynujący www.momi.pl

Właścicielem Marki MoMi jest firma o globalnym zasięgu TelForceOne S.A. Jesteśmy jednym z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wieloletnie doświadczenie, które pogłębiamy od 2001 roku sprawia, że TelForceOne jest solidnym i sprawdzonym partnerem biznesowym oraz pracodawcą.

Grafik Kreatywny, Poznań