Grafik Kreatywny

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.10.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 16.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MM Brown Sp. z o.o.
    właściciel marki CHOCOLISSIMO, CHOCOTELEGRAM oraz Choc&Play
    jest producentem ekskluzywnych produktów czekoladowych między innymi z ręcznie robionymi pralinkami z najlepszych zakładów cukierniczych Europy.

    Najwyższej jakości czekolada adresowana zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm jest eleganckim pomysłem na niepowtarzalny prezent dla najważniejszych klientów, współpracowników i kontrahentów –

    masz okazję tworzyć ją razem z nami!
    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania do wykonania na stanowisku:

    • tworzenie nowych projektów graficznych opakowań dla marek grupy,
    • projektowanie materiałów reklamowych: ulotki, plakaty, katalogi, materiały targowe,
    • aktywne wsparcie nowych koncepcji biznesowych (branding, key visuale, wizualizacje),
    • tworzenie oraz przeformatowywanie elektronicznych materiałów reklamowych (bannery, mailingi).

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • biegłej znajomości pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustator, InDesign),
    • co najmniej 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • dobrej znajomości programu do tworzenia grafiki 3D – Cinema 4D lub 3ds Max,
    • doświadczenia w wykonywaniu zdjęć na potrzeby prezentacji produktu w Internecie,
    • praktycznej wiedzy z zakresu poligrafii, rodzajów i technik druku, uszlachetnień,
    • znajomości zagadnień związanych z przygotowaniem internetowych materiałów reklamowych (bannery, mailingi),
    • wyobraźni przestrzennej i zmysłu artystycznego,
    • umiejętności pracy pod presją czasu,
    • umiejętności pracy w zespole,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Mile widziane

    • doświadczenie w pracy ze stronami internetowymi
    • umiejętność wykonywania i obróbki zdjęć produktowych (packshoty),
    • zacięcie fotograficzne pomocne w pracy grafika

    Oferujemy:

    • pracę w młodym dynamicznym zespole, w międzynarodowym środowisku
    • umowę o pracę, stałe wynagrodzenie adekwatne do poziomu zaangażowania i uzyskiwanych wyników wraz z systemem premiowym
    • zapewniamy niezbędne narzędzia pracy oraz możliwości rozwoju i szkoleń
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz ubezpieczenia zdrowotnego na atrakcyjnych warunkach
    • Bilety do teatru na wybrane spektakle w bardzo atrakcyjnych cenach 😊
    • Członkostwo w Gangu Chocolissimo https://www.facebook.com/ChocolissimoGang/ umożliwiające udział niezwykle ciekawej aktywności tej instytucji 😊
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.