Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik kreatywny

POMARAŃCZOWI.PL D. DĄBROWSKI SP. J.

Kutrzeby 16G

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zleceń z zakresu składu gazetek, katalogów, opakowań

  • przygotowanie materiałów do druku według wytycznych

  • tworzenie grafik uzupełniających (infografiki, ikony)

  • tworzenie grafiki na potrzeby komunikacji internetowej

  • dbanie o utrzymywanie porządku w bazie plików

Nasze wymagania

  • dobra znajomość pakietu Adobe (ID, PS, AI)

  • doświadczenie w składzie magazynów i katalogów

  • kreatywność, dokładność i samodzielność w działaniu

  • umiejetność pracy pod presją czasu

  • szybkość i sprawność w przygotowywaniu prac

  • mile widziana znajomość branży FMCG

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

  • świetną atmosferę :)

  • biuro przy samej Cytadeli

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Pod nazwą Pomarańczowi.pl kryją się pogodni, kreatywni i ambitni ludzie, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Każdy z nas jest wyjątkowy - mamy różne pasje, charaktery, czasem również odmienne zdania, ale wspólny cel. Dzięki temu, że podczas rozmaitych projektów wykorzystujemy swoje mocne strony, doskonale się uzupełniamy. Tworzymy zgrany zespół, a dzięki naszej różnorodności, wciąż uczymy się czegoś nowego oraz poznajemy inne, wcześniej nieznane nam perspektywy. Każdy projekt realizujemy z pełnym zaangażowaniem i wszystkie nasze działania są starannie przemyślane tak, by przyniosły wymierne korzyści Klientowi, ale również po to, żebyśmy my jako drużyna odczuwali satysfakcję i dumę z koncepcji, które wdrażamy.

Nasza firma od 14 lat specjalizuje się w branży FMCG, która jest jedną z najbardziej wymagających, dlatego jesteśmy świadomi wyzwań, jakie pojawiają się w procesie budowania lojalności konsumenta. Mimo to skutecznie tworzymy silne strategie marketingowe, wskutek których zwiększa się rozpoznawalność współpracujących z nami marek. Podstawą naszych działań jest znajomość potrzeb konsumentów oraz indywidualne dopasowanie działań marketingowych.

Przewiń do profilu firmy