Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik kreatywny

Flukar Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe Illustrator

  • Adobe InDesign

  • Adobe Photoshop

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja projektów graficznych

  • Wykonywanie zdjęć produktowych, eventowych oraz obiektów

  • Bieżąca aktualizacja graficznych materiałów: reklamy, katalogi, ulotki

  • Projektowanie etykiet

  • Tworzenie infografik na potrzeby komunikacji zewnętrznej

  • Dbanie o zgodność przygotowywanych materiałów z identyfikacją wizualną marki

  • Tworzenie grafik reklamowych do mediów społecznościowych według wytycznych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość programów w szczególności Adobe Indesign, Illustrator, Photoshop.

  • Znajomość podstaw fotografii

  • Kreatywności, zmysłu estetyki oraz znajomości bieżących trendów designerskich

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Pracę w przyjemnej atmosferze w centrum Katowic - biurowiec Altus Katowice (brak możliwości pracy zdalnej)

  • Wynagrodzenie stosowne do kwalifikacji

  • Ubezpieczenie medyczne

  • Pracę na podstawie umowy o pracę

Flukar Sp. z o.o.

FLUKAR to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma w branży petrochemicznej. Produkujemy wysokiej jakości oleje dla motoryzacji i przemysłu. Nieustannie inwestujemy w nowoczesne technologie, zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz realizujemy wiele zaawansowanych projektów badawczo-rozwojowych. Pozwala to na cykliczne wprowadzanie nowej gamy wysokiej klasy produktów dedykowanych dla przemysłu i motoryzacji. Obecnie poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko: GRAFIK kreatywny

Przewiń do profilu firmy