Oferta pracy

Grafik kreatywny

JOGURTY MAGDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Szaflary (pow. nowotarski)

    Szaflary (pow. nowotarski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie opakowań pod rynki międzynarodowe (analiza trendów)

  • Udoskonalenie firmowej identyfikacji wizualnej bazując na istniejących KV (Także refreshing – wedle zmieniających się trendów i naszej dynamiki pracy)

  • Kreowanie i koordynowanie kampanii wizerunkowych

  • Tworzenie wizualizacji produktów (etykiety, katalogi i materiały reklamowe etc.)

  • Praca z drukarniami zewnętrznymi i przygotowywanie projektów do druku

  • Realizacja projektów graficznych na potrzeby działu marketingu i sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie jako grafik w tworzeniu opakowań

  • Mocne zaplecze związane z brandingiem

  • Wysokie poczucie designu, nowych trendów graficznych, wysmakowany zmysł estetyczny

  • Niepohamowana kreatywność, której u nas dasz upust

  • Doskonała biegłość w wiodących programach graficznych

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (swobodne korzystanie z zagranicznych stron, blogów, forów, platform graficznych, rozumienie specyfikacji przygotowania druku)

  • Myślenie nieszablonowe – umiejętność łączenia kropek (także tych różnej wielkości) które dają szersze spektrum możliwości

  • Po prostu zaskocz nas swoim portfolio :)

Mile widziane

  • Weganizm/wegetarianizm lub rozumienie tych wartości

  • Graficzny zmysł "botaniczno – floralny" :) , bo jesteśmy 100% firmą roślinną

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju, na podstawie umowy o pracę, w Szaflarach - malowniczym zakątku Polski, w otoczeniu aż 4 Parków Narodowych (odległość każdego do 30km): Tatrzański, Pieniński, Babiogórski i Gorczański

  • Stanowisko w rozwijającej się firmie, wśród ludzi odważnych i szybko decyzyjnych, ceniących partnerskie i szczere relacje w zespole

  • Realna możliwość rozwoju - nie powstrzymujemy apetytu :)

  • Praca nad projektami które są ważne społecznie

  • Rzeczywisty wpływ na rozwój firmy

  • Widok na Tatry z okna zakładu :)

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • wartości z których jesteśmy dumni

JOGURTY MAGDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NIEZWYKŁEGO ZESPOŁU,

KTÓRY WIE, ŻE TO CO ROBI MA SENS

i ZMIENIA ŚWIAT NA LEPSZE ?

Z nami będziesz miała taką okazję.

Jesteśmy rodzinną oraz w pełni roślinną firmą spod Zakopanego,

produkującą najpopularniejsze jogurty wegańskie w Polsce m.in. - PlantON.

Rozwijamy się w tempie startującego bolidu F1

i otwieramy nowy oddział w miejscowości Łapanów (powiat bocheński).

Dlatego poszukujemy Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Możesz wspierać Zespół, dla którego misja i wartości są czymś więcej niż tylko plakatem powieszonym na ścianie!

Efekty Twojej pracy, będzie można oceniać na półkach sklepowych największych sieci handlowych w kilkunastu krajach świata.

I naprawdę będziesz miał/a się czym pochwalić znajomym i rodzinie :)