Oferta pracy

Grafik kreatywny

A100 Przedsięwzięcia Informatyczne sp. z o.o. należąca do Grupy TZMOO firmie

A100 Przedsięwzięcia Informatyczne sp. z o.o. należąca do Grupy TZMO

Stanisława Żółkiewskiego 20/26

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie koncepcji graficznych, KV, grafik itd. do komunikacji internetowej marek należących do Grupy TZMO

Nasze wymagania

Drogi kandydacie musisz wiedzieć, że nowe media to środowisko, w którym codziennie się poruszamy. Miło nam będzie, gdy słowa: brief, target group, cele, a przede wszystkim termin realizacji, nie będą blokowały Twojej kreatywności i nie sprawią, że zapomnisz o swoich atutach. Każda Twoja dodatkowa digitalowa kompetencja, jak fotografia, edycja video, tworzenie ilustracji jest dodatkowym atutem i przybliży Cię do naszej współpracy.

Poszukujemy:

- grafika o duszy artysty, który potrafi przenieść swoją koncepcję na “elektroniczne płótno”,

- osoby, która wie czym jest research, potrafi szukać inspiracji oraz o nich opowiedzieć,

- osoby z chęcią do rozwoju w świecie mediów społecznościowych, stron internetowych, aplikacji mobilnych, banerów, newsletterów, itp. oraz nastawieniem na jakość wykonywanej pracy,

- osoby, dla której znajomość trendów jest jak poranna kawka, a projektowanie to coś więcej niż “fucha na etacie”,

- gracza zespołowego, który myśli nieszablonowo, szanuje swoje pomysły, ale potrafi też zaakceptować zdanie innych.

To oferujemy

  • stabilność - zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat,

  • benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, oferta wypoczynkowa, PPE),

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • przyjazną atmosferę,

  • współpracę z profesjonalistami,

  • rozwój - możliwość udziału w szkoleniach oraz ogólnopolskich konferencjach marketingowych,

  • środki ochrony i bezpieczne warunki pracy.