Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik Kreatywny

RadnaO firmie

Radna

Rozbrat 44A/303

Warszawa

Agencja Reklamowa Radna poszukuje:
Młodej ambitnej osoby na stanowisko

Zadania:

  • samodzielne projektowanie i tworzenie kreatywnych rozwiązań do działań marketingowych klientów Agencji
  • projektowanie kreacji na potrzeby internetu
  • tworzenie prezentacji

Wymagania:

  • ciekawe portfolio
  • wykształcenie wyższe na kierunku graficznym
  • dobra znajomość pakietu, Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, In Design)
  • minimum pięć lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole, pod presją
  • dyspozycyjność umiejętność  dobrej organizacji pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji na Powiślu
  • pracę dla znanych marek
  • świetna atmosfera w młodym zespole
  • stabilne zatrudnienie
  • prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne