Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik Kreatywny

RadnaO firmie

  • Rozbrat 44A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Radna

Rozbrat 44A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe Photoshop

  • Adobe Illustrator

  • Adobe InDesign

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne projektowanie i tworzenie kreatywnych rozwiązań do działań marketingowych klientów Agencji

  • projektowanie kreacji na potrzeby internetu

  • tworzenie prezentacji

Nasze wymagania

  • ciekawe portfolio

  • wykształcenie wyższe na kierunku graficznym

  • dobra znajomość pakietu, Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, In Design)

  • minimum pięć lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku

  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole, pod presją

  • dyspozycyjność umiejętność dobrej organizacji pracy

  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji na Powiślu

  • pracę dla znanych marek

  • świetna atmosfera w młodym zespole

  • stabilne zatrudnienie

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Radna

Agencja Reklamowa Radna poszukuje: Młodej ambitnej osoby na stanowisko Grafik Kreatywny

Przewiń do profilu firmy