Logo Pracuj.pl

Grafik Kreatywny

Verona Products Professional sp. z o.o.O firmie

Verona Products Professional sp. z o.o.

Aleja Krakowska 2

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów graficznych opakowań produktów,
  • terminowe tworzenie nowych grafik lub ich modyfikacja,
  • sporządzanie projektów materiałów promocyjnych firmy – katalogi, ulotki, plakaty,
  • bardzo dobra znajomość przygotowywania materiałów graficznych do druku,
  • przygotowywanie i obróbka graficzna zdjęć,
  • kreacja i opracowanie reklam prasowych i banerów internetowych,
  • mile widziana umiejętność zarządzania stroną internetową i tworzenie Newslettera.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość programów (Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • praca w środowisku Mac oraz umiejętność pracy w środowisku 3D
  • znajomość bieżących trendów (moda, design)
  • umiejętność cyfrowej obróbki zdjęć,
  • kreatywność i samodzielność w prowadzenie projektu, umiejętności organizacyjne
  • odpowiedzialność, dyspozycyjność (praca w biurze w Sochaczewie)
  • sprawna współpraca w zespole
  • komunikatywność

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • rozwój zawodowy
  • karta Multisport
  • pakiet medyczny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

CV, list motywacyjny i portfolio (do 4 Mb) z dopiskiem GRAFIK KREATYWNY prosimy wysyłać za pomocą przycisku aplikuj.

Verona Products Professional to dynamicznie rozwijająca się firma z branży kosmetycznej.

Grafik Kreatywny, Aleja Krakowska 2, Włochy, Warszawa