Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik kreatywny

HYDREX DIAGNOSTICS Sp. z o.o.

Aleja Stanów Zjednoczonych 61A

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i aktualizowanie opakowań produktów.

  • Przygotowywanie materiałów marketingowych dla wszystkich kanałów sprzedaży.

  • Tworzenie grafik na potrzeby www i social media.

  • Tworzenie logotypów.

  • Śledzenie trendów wśród konkurencji.

  • Wykonywanie i obróbka zdjęć.

  • Wsparcie Działu Marketingu w bieżących projektach.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku potwierdzone portfolio.

  • Doświadczenie w tworzeniu opakowań.

  • Znajomość i doświadczenie w nowoczesnych kanałach komunikacji (social media).

  • Umiejętności z zakresu wykonywania i obróbki zdjęć.

  • Biegła obsługa programów graficznych (Pakiet Adobe).

  • Wysoko rozwinięte poczucie estetyki i aranżacji graficznej.

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji zadań.

  • Znajomość języków programowania jest dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju przy kreatywnych projektach.

  • Realny wpływ na realizowane projekty i udoskonalenia w firmie.

  • Możliwość uczestniczenia w sesjach zdjęciowych.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Dofinansowanie zajęć sportowych.

  • Spotkania i wyjazdy integracyjne.

  • Dni wolne od pracodawcy.

  • Luźną, niekorporacyjną atmosferę.

O nas

Firma rodzinna od 1987 roku.

Hydrex Diagnostics Sp. z o.o. Sp. k. to rodzinna firma, która od ponad 30 lat dostarcza najwyższej jakości rozwiązania diagnostyczne zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego.

Nasze produkty są obecne w większości polskich szpitali, centrach krwiodawstwa, laboratoriach diagnostycznych, niemal wszystkich polskich aptekach, sklepach i drogeriach sieciowych, m.in. Rossmann, Hebe, Tesco, Carrefour, w sklepach Grupy Eurocash, a nawet na stacjach paliw Orlen! Prowadzimy również sprzedaż internetową na domowelaboratorium.pl / miniclinic.pl / sklep.hydrex.pl

W naszym portfolio znajdują się m.in. odczynniki do diagnostyki medycznej, płyty do oznaczania grup krwi, aparaty do diagnostyki profesjonalnej szpitalnej, laboratoryjnej, oraz domowej.

Zapewniamy również klientom B2C nasze marki własne do użytku domowego m.in.:

pod marką Domowe Laboratorium oferujemy szybkie testy diagnostyczne do wykonania samodzielnie i wygodnie, w kilka minut, w domu.

DrScott – to marka profesjonalnych szczoteczek i past do zębów dla dzieci i dorosłych.

Marka Controly – to nowoczesny, precyzyjny i niezawodny sprzęt do domowej diagnostyki medycznej — ciśnieniomierze, nebulizatory, termometry, soniczne szczoteczki do zębów. To sprzęty najwyższej jakości, precyzyjny i łatwy w obsłudze.