Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik Kreatywny

mk group sp. z o.o. sp.k.

Fabryczna 9

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie opakowań, etykiet, brandów, logotypów

  • projektowanie Key Visual, kampanii prasowych oraz outdoorowych

  • projektowanie materiałów POS

  • współpraca z copywriterem

Nasze wymagania

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku grafik

  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu: opakowań rynku spożywczego, alkoholowego i kosmetycznego oraz materiałów POS

  • bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign (znajomość innych programów będzie dodatkowym atutem)

  • nieszablonowe myślenie, wyobraźnia bez granic, pomysły od czapy i sypane z rękawa

  • kreatywność (w skali od 1 do 10 na poziomie co najmniej 15)

  • proszę o konieczne załączenie portfolio

To oferujemy

  • pracę dla zróżnicowanych i ciekawych klientów

  • duże wyzwania kreatywne i realizację interesujących projektów

  • stabilną pracę w kreatywnym zespole w Warszawie

  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Chcesz pracować w ogólnopolskiej agencji reklamowej o ugruntowanej pozycji na rynku?

Chcesz realizować projekty dla największych klientów i mieć satysfakcję z pracy?

Chcesz się rozwijać i podejmować nowe wyzwania?

Jesteś grafikiem z krwi i kości - czujesz estetykę, masz głowę pełną pomysłów i rozumiesz komunikacyjne znaczenie projektów?