Oferta pracy

Grafik kreatywny

Warszawska Szkoła FilmowaO firmie

Warszawska Szkoła Filmowa

gen. Józefa Zajączka 7

Warszawa

Warszawska Szkoła Filmowa została utworzona w 2004 roku przez reżysera, scenarzystę i producenta Macieja Ślesickiego oraz aktora Bogusława Lindę. Obecnie stanowi jedyny w kraju kompleks szkół filmowych, w ramach którego prowadzone są studia licencjackie i podyplomowe, kursy, Studium Wokalno - Aktorskie, Liceum Filmowe, Liceum Kreacji Gier Wideo oraz nowootwarta Szkoła Zaowdów Filmowych. W ramach kampusu działa również zrewitalizowane studyjne Kino Elektronik.

Główne zadania:

  • Kompleksowe opracowanie różnego typu projektów graficznych na potrzeby m.in. stron www, mediów społecznościowych, kampanii promocyjnych w sieci oraz materiałów drukowanych (m.in. katalogi, ulotki, prezentacje, plakaty)
  • Dbanie o spójność identyfikacji wizualnej
  • Współpraca z innymi pracownikami Działu Kreatywnego przy realizowanych projektach

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu różnego typu kreacji graficznych (potwierdzone portfolio)
  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu ADOBE (Illustrator, Photoshop, Indesign, mile widziana znajomość AfterEffects oraz Premiere)
  • Kreatywność i umiejętności tworzenia niebanalnych rozwiązań graficznych
  • Wysoko rozwinięte poczucie estetyki i zmysł artystyczny
  • Znajomość najnowszych trendów i stylów w grafice reklamowej
  • Bardzo dobra umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, wysokie umiejętności interpersonalne, pozytywne nastawienie
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność, umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem

Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Bardzo ciekawą, dynamiczną  pracę w inspirującym, twórczym środowisku
  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania

Zgłoszenia należy kierować poprzez przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy