Oferta pracy

Grafik kreatywny

Wecreo Sp. z o.o.O firmie

2 000‐4 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Specjalista

Wecreo jest kreatywną agencją digitalową. Specjalizujemy się w rynku farmaceutycznym. Pracujemy dla takich firm jak: Sanofi, Zentiva, Nutricia, BI, Thea, Orkla. Działamy na rynku od 20 lat (wcześniej pod nazwą Deskartes). Zajmujemy się Closed Loop Marketingiem, e-learningiem a także tworzeniem aplikacji webowych i mobilnych. Więcej przeczytasz na www.wecreo.com.

Opis stanowiska:

Do obowiązków kandydata należeć będzie graficzne opracowanie prezentacji CLM, szkoleń e-learningowych, animacji, interfejsów aplikacji oraz serwisów internetowych. Praca będzie odbywać się w biurze Wecreo od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Wymagania:

Od kandydata wymagamy znajomości zasad kompozycji, umiejętności pracy z tekstem, funkcjonalnego podejścia do projektów, dokładności oraz doskonałej znajomości pakietu Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop). Mile widziana znajomość Adobe AfterEffect oraz Articulate Storyline. Preferujemy osoby z wykształceniem plastycznym oraz doświadczeniem w pracy w agencji interaktywnej.

Oferujemy:

Oferujemy zatrudnienie na lata za dobre pieniądze oraz pracę z fajnymi ludźmi w samym centrum miasta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy