Logo Pracuj.pl

Grafik Kreatywny

TelForceOne S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

TelForceOne S.A.

Krakowska 119

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Marketing produktowy od koncepcji do realizacji
  • Tworzenie identyfikacji wizualnej dla dedykowanych marek
  • Projektowanie opakowań dla produktów z portfolio firmy
  • Projektowanie materiałów marketingowych oraz layoutów graficznych
  • Projekty reklam internetowych (banery, landing page, mailingi, newslettery)
  • Przygotowywanie poglądowych wizualizacji i projektów 3D (ekspozytory, standy, displaye)
  • Przygotowanie materiałów do druku
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług i produktów reklamowych
  • Współpraca z członkami zespołu projektowego przy realizowanych zadaniach

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (wgląd do portfolio)
  • Znajomości narzędzi graficznych z pakietu Adobe CC: Photoshop, Illustrator, InDesign, Flash
  • Umiejętności przygotowywania materiałów graficznych do druku
  • Doświadczenia w projektowaniu opakowań
  • Doświadczenie w projektowaniu 3D
  • Kreatywności, zmysłu estetycznego – wyczucie koloru, kompozycja, typografii
  • Samodzielności, zaangażowania oraz dobrej organizacji pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy wielowątkowej i skupienia się na szczegółach

To oferujemy

  • Uczestnictwo w tworzeniu strategii komunikacji marek
  • Atmosferę otwartości na wymianę dobrych praktyk i know-how
  • Pracę w zespole doświadczonych ekspertów
  • Pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która jest liderem w swojej branży

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Tworzymy firmę o globalnym zasięgu, która z odwagą i pasją wspiera biznes swoich partnerów, dostarczając najnowszych rozwiązań z zakresu mobilnych technologii. Naszym celem jest zwiększenie siły i skuteczności, dzięki rozszerzeniu kompetencji do budowy kompleksowych rozwiązań dla firm, opartych na rynkowej praktyce i zaufaniu.

Grafik Kreatywny, Krakowska 119, Krzyki, Wrocław