Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik kreatywny

Kultowy Browar Staropolski Sp. z o.o.O firmie

  • Zduńska Wola

    Zduńska Wola, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie grafiki i wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych na potrzeby komunikacji marek ( ulotki, katalogi, wizytówki, grafiki na potrzeby Social Media)

  • Projektowanie nowych opakowań (etykiety produktowe, projekty kartonów, opakowań prezentowych).

  • Kompleksowa obsługa materiałów graficznych z uwzględnieniem wymagań technicznych i technologii druku, wg obowiązujących w firmie standardów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość programów graficznych minimum na poziomie średnio zaawansowanym: Photoshop, Ilustrator, Corel

  • Umiejętność przygotowywania plików do druku offsetowego, flexo oraz sitodruku

  • Kreatywne podejście do pracy i jednocześnie dobre planowanie swoich działań

  • Portfolio (prosimy o załączenie załącznika lub linku w nadesłanym CV)

  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Zduńskiej Woli

To oferujemy

  • Dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Stabilną pracę w Firmie o ciekawej historii

  • Możliwość doskonalenia zawodowego

  • Realny wpływ na wyniki swojej pracy oraz poziom wynagrodzenia(podstawa oraz premie od wyników)

  • Narzędzia pracy( telefon, komputer)

Kultowy Browar Staropolski Sp. z o.o.

Browar ze Zduńskiej Woli może nie tylko pochwalić się piwami na bazie staropolskich receptur o wyjątkowym, bogatym smaku, ale również bogatą historią. Po przejęciu Browaru Staropolskiego w 2014 roku naszą misją stało się nie tylko przywrócenie jego dawnej świetności, ale również aktywne włączenie się w różne aktywności społeczności lokalnej.

Naszą misję rozpoczęliśmy od renowacji urządzeń produkcyjnych i renowacji tkanki budowlanej Browaru z zachowaniem stanu oryginalnego. Te działania, pozwoliły nam na wznowienie produkcji piwa. bazując na oryginalnych recepturach.

Nasza intencją jest również uczestnictwo w kreowaniu kultury piwnej w Polsce przez konsumpcję nie tylko wyrobów piwowarskich, ale również poprzez promocję regionalnych produktów spożywczych. Miesięczne targi produktów regionalnych na terenie Browaru odbywałyby się wraz z występami artystycznymi lokalnymi grup muzycznych.

Browar Staropolski powstał w 1892 r. a jego założycielem i właścicielem był Izrael Tykociner, który kupił na licytacji Jurydykę, czyli posiadłość rodu Złotnickich (założycielem miasta Zduńska Wola był Stefan Prawdzic Złotnicki). Tam też znajdował się niewielki zakład piwowarski. Prawdopodobnie w 1898 r. Tykociner odsprzedał zakład Abramowi Warszawskiemu. Rok później roczna produkcja browaru wynosiła już 9 tysięcy hektolitrów. W 1902 browar przeszedł w ręce Zenona Anstadta, który był przedstawicielem znanego rodu browarników łódzkich. Zaraz po zakupie pojawił się problem wody i dostępu do niej. Chociaż zakład był zlokalizowany tuż obok rzeki Pichny, zwracano uwagę na trudności z dostępem do tego podstawowego materiału. Dlatego też Zenon zabezpieczył sobie dostęp do rzeki, wykupując fragmenty działek rolnych przylegających do rzeczki i niewielkiego zbiornika wodnego.

Przewiń do profilu firmy