Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik kreatywny

Farutex Sp. z o.o.

  • Gorzowska 4, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Gorzowska 4

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie grafik pod social media, stronę www, newsletter i e-commerce

  • projektowanie ulotek, folderów, e-booków

  • projektowanie logotypów i identyfikacji wizualnych dla marek własnych

  • opracowanie etykiet na produkty i opakowania zbiorcze

  • opracowanie graficzne materiałów wewnętrznych, np. prezentacji i kalendarzy firmowych

  • retusz zdjęć

  • przygotowywanie materiałów do druku

  • współpraca z podwykonawcami i drukarniami

  • wsparcie działu marketingu własnymi pomysłami

Nasze wymagania

  • udokumentowane doświadczenie w zakresie prac graficznych (portfolio) w formie linku umieszczonego w CV lub dołączonego w wiadomości

  • kreatywność, twórczość, nieszablonowość, dbałość o szczegóły

  • biegła znajomość programów Adobe Illustrator i Adobe Photoshop

  • znajomość zagadnień DTP

  • umiejętność pracy pod presją czasu i z deadline’ami

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę stacjonarną w dziale marketingu w Zielonej Górze, w różnorodnym, zaangażowanym i wspierającym zespole

  • możliwość rozwoju doświadczenia zawodowego w wiodącej firmie na rynku Horeca

  • rozwój kompetencji i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i wydarzeniach w obszarze projektowania graficznego

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem i premiami uznaniowymi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • możliwość rozwoju