Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik

Tomgast Sp. J.O firmie

  • Beskidzka 123, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Tomgast Sp. J.

Beskidzka 123

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie projektów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej grupy Tomgast - dla marek i sklepów on-line tomgast.pl, tghome.pl, bareq.pl, wekujemy.pl.

  • zakres prac: katalogi, broszury, reklamy digital, identyfikacja wizualna marek, projektowanie na potrzeby e-marketingu (strony www, landing page, kampanie banerowe, newslettery),

  • przygotowanie materiałów do druku,

  • projektowanie materiałów digital

  • wsparcie zespołu marketingu

  • współpraca z działem handlowym

Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu grafiki użytkowej poparte ciekawym portfolio

  • sprawna obsługa programów: Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator

  • umiejętność przygotowania plików do druku (w tym offset)

  • znajomość współczesnych trendów w grafice

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość zasad kompozycji, teorii koloru, zasad typografii i składu

To oferujemy

  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem

  • Odpowiednio wyposażone stanowisko pracy w nowoczesnym biurze

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży

  • Pracę powiązaną z międzynarodowymi markami oraz produktami klasy premium

Firma Tom-Gast jest wyłącznym dystrybutorem najlepszych światowych i europejskich producentów profesjonalnego wyposażenia kuchennego i stołowego Horeca (skierowanego do hoteli, restauracji oraz lokali gastronomicznych) oraz wyposażenie dedykowanego rynkowi detalicznemu. Tworzymy najoptymalniejsze rozwiązania oraz wdrażamy najnowsze trendy zarówno w branży HoReCa, jak i na rynku detalicznym. Tworzymy zespół ludzi, który poprzez pasję do gastronomii, gotowania i degustacji, kreuje jej polskie oblicze. Zrozumienie potrzeb Klientów i tworzenie najbardziej optymalnych rozwiązań, to założenia naszego zespołu. Wielu z nas pasjonuje się sztuką kulinarną.

Przewiń do profilu firmy