Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik

Comitor Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Obywatelska 183

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z PR i Marketing Managerem

  • przygotowywanie/obróbka zdjęć na potrzeby strony internetowej i social media

  • opracowywanie materiałów graficznych dla mediów

  • przygotowywanie projektów materiałów POS

  • przygotowywanie drukowanych materiałów reklamowych (reklama druk, broszury, ulotki itp.)

  • projekty graficzne online (bannery, LP, newsletter)

  • tworzenie spójnych kreacji na potrzeby organizowanych promocji

  • animacja/obróbka/edycja video

  • przygotowywanie identyfikacji wizualnej

  • tworzenie atrakcyjnych wizualnie oraz dostosowanych pod SEO podstron

Nasze wymagania

  • wyczucie idei produktów klasy premium

  • znajomość i zainteresowanie tematyką wnętrzarską

  • duże poczucie estetyki, umiejętność kompozycji, dbałość o detal

  • obsługa programów graficznych (InDesign, Photoshop, Illustrator)

  • umiejętność tworzenia grafik dostosowanych do html i css

  • zrozumienie specyfiki social media

  • kreatywność i poszukiwanie niestandardowych rozwiązań

  • znajomość trendów w projektowaniu graficznym

  • terminowość

  • do zgłoszenia prosimy załączyć portfolio

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B

  • atrakcyjna lokalizacja w Łodzi lub zdalnie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • atrakcyjna lokalizacja

Firma COMITOR Sp. z o.o. jest importerem niemieckiej marki BLANCO (producent zlewozmywaków, baterii kuchennych, selektorów odpadów, akcesoriów) oraz amerykańskich młynków do odpadków bio InSinkErator. Do naszego działu marketingu poszukujemy kreatywnego grafika, który będzie tworzył materiały graficzne, atrakcyjne pod kątem wizualnym jak i sprzedażowym.

www.comitor.pl

Odwiedź nas w social media:

@Comitor.pl

@BlancoPolska

Przewiń do profilu firmy