Oferta pracy

Grafik

TATUUM

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • udział w tworzeniu koncepcji stylistycznych na kolejne sezony

  • projektowanie druków

  • przygotowanie dokumentacji projektowej zgodnie z kalendarzem

  • wprowadzanie zmian i komentowanie wzorów

  • analiza konkurencji i rynku pod kątem nowości i trendów, szukanie inspiracji

  • ciągły rozwój druków oraz wprowadzanie nowości rynkowych

  • uczestnictwo w targach branżowych

  • ścisła współpraca z zespołami asortymentowymi

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia jako grafik tkanin

  • wykształcenie wyższe na kierunku artystycznym

  • bardzo dobra znajomość Photoshopa

  • doskonałe umiejętności malowania motywów w technice akwareli

  • doskonałe umiejętności tworzenia raportów tkanin metrażowych

  • kreatywność

  • zdolności manualne

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w ramach umowy o pracę

  • Pracę pełną wyzwań w kreatywnym, pełnym pasji zespole

  • Realny wpływ na kreowanie produktów i kolekcji marki

  • Kartę zniżkową na zakupy w sklepach Tatuum oraz wiele innych benefitów

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • kafeteria benefitowa

TATUUM

Od ponad 20 lat tworzymy markę, która podbija serca klientek i klientów jakością materiałów, ponadczasowością modeli, unikatowością produktu i reprezentowanymi wartościami. DNA marki bazuje na naturalności, osobowości, prostocie, jakości i komforcie. To wszystko możliwe jest dzięki zaangażowaniu całego zespołu, którego częścią możesz się teraz stać.

Przewiń do profilu firmy