Oferta pracy

Grafik

In Corta Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie materiałów reklamowe na potrzeby social media

  • Przygotowywanie materiałów marketingowyh (katalogi produktowe, plakaty, ulotki, reklamy prasowe, banery i inne)

  • Współtworzenie i opracowywanie kreacji wizerunkowych firmy

  • Wprowadzane treści oraz pomoc w zarządzaniu stronami internetowymi (CMS)

  • Projektowanie podstrony www i interfejsów UI

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych oraz materiałów marketingowych (prosimy o przesłanie portfolio prac)

  • Znajomość podstaw DTP

  • Znajomość przygotowywania projektów do social media

  • Komunikatywność, wyobraźnia, pomysłowość, otwartość na nowe działania

  • Biegłość w trendach projektowania graficznego

  • Kreatywność i samodzielność w działaniu

  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu stron www (html/css/php), praca z materiałami video oraz znajomość działań marketingowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stanowisko dostosowane do Twoich potrzeb

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Stabilne warunki zatrudnienia

In Corta Sp. z o.o.

IN CORTA - krótko mówiąc, znamy się na promocji w internecie oraz marketingu nie tylko on-line.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy