Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik

STEVENO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oprawy graficznej dla nowych produktów (w tym projekty opakowań, grafika reklamowa, mailingi, katalogi)

  • tworzenie animacji graficznych w formie krótkich filmów reklamowych

  • opracowywanie materiałów graficznych na potrzeby Social Media

  • przygotowywanie materiałów graficznych do druku

  • tworzenie krótkich jak i długich komunikatów marketingowych

  • nadzór i dbanie o spójny wizerunek materiałów graficznych

Podział czasu pracy
75%

zdalna

25%

praca w biurze

Nasze wymagania

  • zaawansowana znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (portfolio)

  • znajomość współczesnych trendów tworzenia opakowań i grafiki reklamowej

  • zaangażowanie i inicjatywa, kreatywność (poparta w portfolio), entuzjazm

  • zdolności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej

To oferujemy

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • współpracę opartą na dowolnym modelu zatrudnienia

STEVEN

Od ponad 25 lat tworzymy kolekcje skarpet dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Z czego jesteśmy znani? Przede wszystkim z jakości oraz bogatej oferty produktów. Skarpetki Steven to marka znana i ceniona nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Pracujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Przewiń do profilu firmy