Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik

Can Agri Spółka z o.o. Sp. k.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej firmy, poprzez przygotowywanie materiałów marketingowych (materiały drukowane, grafiki do Internetu),

  • przygotowywanie materiałów graficznych do Internetu - bannery, grafiki, infografiki, zdjęcia, mailingi, media społecznościowe,

  • przygotowywanie materiałów wizerunkowych (m.in. cenniki, wizytówki, foldery, broszury, ulotki, plakaty, naklejki, opakowania, materiały POS itp.) – koncepcja kreatywna, wizualizacja, projekt graficzny oraz przygotowanie DTP,

  • dbałość o spójną komunikację marketingową marki we wszystkich obszarach.

Nasze wymagania

  • min. 2-3 lata doświadczenia w projektowaniu i DTP (mile widziane portfolio),

  • bardzo dobra znajomość programów graficznych pakietu Adobe,

  • mile widziana znajomość CorelDRAW,

  • umiejętność przygotowywania materiałów do druku mało i wielkoformatowego oraz grafik do Internetu,

  • wyczucie estetyki, znajomość typografii i kompozycji,

  • umiejętność przygotowania grafik i zdjęć na potrzeby Internetu oraz druku,

  • terminowość, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność w działaniu i organizowaniu pracy.

To oferujemy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Dofinansowanie do karty Benefit

  • Miejsce parkingowe pod siedzibą firmy

  • Szkolenia

  • Dofinansowanie kursów językowych

  • Spotkania integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • pikniki rodzinne

  • jeden krótszy dzień pracy

O nas

Firma Can Agri jest oficjalnym dystrybutorem marki Kerbl na polskim rynku. Nasze działania skupiają się na rynku agro, zoologicznym oraz hobby farming. Aktywnie uczestniczymy we wszelkiego rodzaju targach oraz wydarzeniach nieustannie zwiększając świadomość marki Can Agri. Posiadamy doświadczoną kadrę specjalistów, która rozwija i promuje naszą firmę na rynku zoologicznym. Firma realizuje specjalne programy, w ramach których klienci otrzymują korzystne warunki współpracy. Dotarliśmy do setek klientów na terenie całego kraju, w sklepach naszych dystrybutorów znajdują się ekspozycje regałowe dostosowane do potrzeb klienta. W ramach ścisłej współpracy zrealizowaliśmy przedsięwzięcie Kerbl East. Skupiamy się na exporcie towarów oraz na rozwoju rynków wschodnich.

Praca stacjonarna w głównej siedzibie firmy, Małopole ul. Przemysłowa 11