Oferta pracy

Grafik - Młodszy specjalista ds. marketingu

FIRMA HANDLOWA MAX-FLIZ, Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • Zakopiańska 58
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

FIRMA HANDLOWA MAX-FLIZ, Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Zakopiańska 58

Kraków

Od 1992 salony MAXFLIZ oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni. Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w wysoki standard obsługi klientów, jakość produktów i innowacje, marka MAXFLIZ stała się na rynku synonimem rzetelności biznesowej oraz zaufania Klientów.

W związku z nowymi projektami zapraszamy osoby, które chcą tworzyć nasz zespół do aplikowania na stanowisko:

Obowiązki:

  • Opracowywanie i tworzenie projektów graficznych;
  • Opracowywanie treści i materiałów marketingowych;
  • Przygotowywanie i korekta prac do druku;
  • Wprowadzanie treści oraz zarządzanie stroną internetową;
  • Samodzielne wykonywanie koncepcji graficznych;
  • Przygotowywanie kampanii reklamowych.
  • Kreowanie wizerunku marek własnych
  • Realizacja planów marketingowych
  • Współorganizacja wydarzeń promujących firmę
  • Inne zadania z obszaru marketingu i komunikacji

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość programów Adobe
  • Kreatywność, nastawienie na szukanie rozwiązań i komunikatywność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność współpracy w grupie

CO MAXFLIZ OFERUJE TOBIE?

  • Rozwój w dynamicznie rosnącej firmie, która od 26 lat należy do rozpoznawanych sklepów z designerskimi przedmiotami wyposażenia wnętrz;
  • Rzetelnego i elastycznego pracodawcę - „partnera”, z którym zawsze łatwo możesz dojść do porozumienia;
  • Współpracę w ramach kontraktu
  • Proste i bardzo korzystne warunki płacowe

CV wraz z portfolio i nr telefonu prosimy przesłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy