Oferta pracy

Grafik – montażysta video

AGRO-SIEĆ Sp. z o.o. O firmie

  • Chełmno, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

AGRO-SIEĆ Sp. z o.o. jest firmą ze 100%-owym kapitałem polskim. Obsługujemy ponad 300 punktów handlowych. Z klientami współpracujemy poprzez sieć własnych oddziałów handlowych oraz doradców terenowych.

Nasza organizacja dynamicznie się rozwija i dlatego do zespołu szukamy ludzi dynamicznych, dla których rozwój jest równie ważny. Dołącz do nas i odpowiedz na rekrutację do działu marketingu na stanowisko:

Zadania:

  • aktywne wsparcie marketingowe nowych koncepcji biznesowych (branding, key visuale, wizualizacje)
  • współpraca z mediami, agencjami reklamowymi, drukarniami i innymi usługodawcami
  • skład materiałów reklamowych: gazetek, ulotek, plakatów, ogłoszeń prasowych, billboardów, reklam dla sieci www oraz mobile (także pod kampanie AdWords)
  • wykonywanie i obróbka zdjęć produktów (typu packshot)
  • opracowywanie grafik na potrzeby komunikacji w social mediach
  • wykonywanie zdjęć aranżowanych produktów (także w terenie np.: ujęcia w formie portretu dynamicznego)
  • tworzenie animacji produktowych
  • projektowanie opakowań produktów marki własnej oraz logotypów
  • nagrywanie materiałów wideo, ich montaż i obróbka
  • udział w eventach firmowych i branżowych
  • obsługa drona

Wymagania:

  • portfolio w formie elektronicznej (przykładowe prace i ich omówienie na etapie spotkania - warunek konieczny)
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w agencji reklamowej lub samodzielnej realizacji projektów graficznych
  • wykształcenie wyższe będzie atutem - mile widziany dyplom/certyfikat ukończenia studiów/szkoleń z zakresu projektowania graficznego
  • bardzo dobra znajomość pakietu graficznego Adobe (Ilustrator, Photoshop, InDesign)
  • doświadczenie w projektowaniu graficznym na potrzeby online i do druku
  • umiejętność przygotowywania materiałów do druku wg dostarczonej specyfikacji techniki druku
  • doświadczenie w montażu i obróbce wideo oraz podstawowa obróbka audio
  • umiejętność obsługi profili w mediach społecznościowych
  • "oko" do detali i kreatywne podejście do zadania - wyczucie stylu
  • swoboda wystąpień przed kamerą

Oferujemy:

  • stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i kwalifikacji
  • praca w młodym i wymagającym zespole
  • możliwość realizowania swoich pomysłów i projektów, niezbędne narzędzia pracy
Za wszystkie aplikacje dziękujemy.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy