Oferta pracy

Grafik Odzieżowy

QUIOSQUEO firmie

QUIOSQUE

Mariana Rejewskiego 3

Bydgoszcz

QUIOSQUE (czytaj Kiosk) to kobieca marka odzieżowa, która towarzyszy Klientkom już od 28 lat. Nasz zespół tworzy kolekcje i stylizacje, które odkrywają piękno każdej kobiety.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej marki odzieżowej Quiosque poszukujemy odpowiedniej osoby do działu zakupów w centrali naszej firmy na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie grafik odzieżowych
  • Monitoring jakości i strony wizualnej nadruków od etapu projektowego do momentu wprowadzenia ich do produkcji
  • Śledzenie trendów modowych i poszukiwanie inspiracji graficznych
  • Współpraca z zespołem projektantów

Poszukujemy osoby, która:

  • Jest kreatywna, posiada umiejętności ilustracyjne na wysokim poziomie
  • Ma doświadczenie w projektowaniu graficznym, najlepiej w firmie odzieżowej
  • Ma wyczucie w modzie i zmieniających się trendach
  • Posiada biegłą znajomość programów graficznych
  • Dobrze organizuje sobie prace własną
  • Potrafi współpracować w zespole
  • Jest otwarta, zaangażowana w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Możliwość aktywnego uczestniczenia w procesie projektowym i wpływ w rozwój produktu
  • Pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole
  • Możliwość obcowania z modą w przyjaznej atmosferze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dołączenie do swoich dokumentów aplikacyjnych wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych:
  • wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez grupę PBH i GAO w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacyjnego;
  • wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez grupę PBH i GAO w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez grupę PBH i GAO znajduje się w polityce prywatności na naszej stronie: https://quiosque.pl/polityka-prywatnosci-kandydaci.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy