Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik odzieżowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie grafik pod koncepcję kolekcji odzieży dziecięcej w różnych technikach graficznych,
    • współtworzenie kolekcji w obszarze graficznym,
    • współpraca z zespołem projektantów,
    • poszukiwanie inspiracji, przygotowywanie propozycji w odniesieniu do koncepcji tematycznej kolekcji,
    • dobór grafik przy współpracy z projektantem do poszczególnych technik wykonania,
    • kontrola zaprojektowanych wzorów pod względem wizualnym i jakościowym.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • znajomość branży i trendów dziecięcych,
    • bardzo dobra znajomość programów graficznych Corel Draw, Adobe Photoshop i Adobe Illustrator,
    • kreatywność,
    • zdolności rysunkowe i malarskie,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej, także pod presją czasu,
    • mile widziane portfolio zrealizowanych projektów,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • pełną wyzwań pracę,
    • uczestniczenie w dynamicznym rozwoju firmy,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie,
    • dofinansowanie karty Multisport.
    • miłą atmosferę pracy i świetną kawę :)