Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1203 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik Online

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

     Edipresse Polska to międzynarodowy wydawca intensywnie rozwijający portfolio serwisów internetowych,
    w którego skład wchodzą m.in. polki.pl, wizaz.pl, afterparty.pl, babyonline.plgotujmy.pl

     Wydaje magazyny m.in. VIVA!, Party. Życie Gwiazd!, URODA, Poradnik Domowy, Przyjaciółka

    Stanowimy młody, dynamiczny zespół.
    Działamy z zaangażowaniem, czerpiąc satysfakcję z naszej pracy.
    Obecnie, do działu On-line poszukujemy osoby na stanowisko:

    GRAFIK ONLINE
    Miejsce pracy: Warszawa
    Centrum

    Opis stanowiska:

    Do najważniejszych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie:

    • Opracowywanie projektów graficznych na potrzeby sieci Edi:Net (strony internetowe, landing pages)
    • Przygotowanie kreacji graficznych reklam internetowych
    • Ścisła współpraca z zespołem projektowym

    Wymagania:

    • Wysoka kreatywność, otwartość na nowe trendy i technologie internetowe
    • Co najmniej rok doświadczenia zawodowego w projektowaniu grafiki na potrzeby stron internetowych
    • Bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop, Adobe Flash + podstawowa znajomość ActionScript 2
    • Dobra znajomość Adobe Ilustrator
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy
    Mile widziane:
    • Znajomość Adobe InDesign, Adobe Edge Animate
    • Znajomość HTML i CSS
    • Znajomość języka angielskiego
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej, znanej firmie mediowej
    • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w obszarze rynku internetowego polskiego
      i zagranicznego
    • Ciągły rozwój umiejętności graficznych
    • Dużą swobodę działania
    • Pakiet socjalny

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o składanie aplikacji on-line na adres mailowy [email protected] lub poprzez wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego i dołączenie do niego swojego portfolio.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 poz. 883)

    Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi Kandydatami.