Ta oferta pracy jest nieaktualna od 866 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik Online

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top

 Edipresse Polska to międzynarodowy wydawca intensywnie rozwijający portfolio serwisów internetowych,
w którego skład wchodzą m.in. polki.pl, wizaz.pl, afterparty.pl, babyonline.plgotujmy.pl

 Wydaje magazyny m.in. VIVA!, Party. Życie Gwiazd!, URODA, Poradnik Domowy, Przyjaciółka

Stanowimy młody, dynamiczny zespół.
Działamy z zaangażowaniem, czerpiąc satysfakcję z naszej pracy.
Obecnie, do działu On-line poszukujemy osoby na stanowisko:

GRAFIK ONLINE
Miejsce pracy: Warszawa
Centrum

Opis stanowiska:

Do najważniejszych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie:

  • Opracowywanie projektów graficznych na potrzeby sieci Edi:Net (strony internetowe, landing pages)
  • Przygotowanie kreacji graficznych reklam internetowych
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym

Wymagania:

  • Wysoka kreatywność, otwartość na nowe trendy i technologie internetowe
  • Co najmniej rok doświadczenia zawodowego w projektowaniu grafiki na potrzeby stron internetowych
  • Bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop, Adobe Flash + podstawowa znajomość ActionScript 2
  • Dobra znajomość Adobe Ilustrator
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy
Mile widziane:
  • Znajomość Adobe InDesign, Adobe Edge Animate
  • Znajomość HTML i CSS
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, znanej firmie mediowej
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w obszarze rynku internetowego polskiego
    i zagranicznego
  • Ciągły rozwój umiejętności graficznych
  • Dużą swobodę działania
  • Pakiet socjalny

Zainteresowanych kandydatów prosimy o składanie aplikacji on-line na adres mailowy kbabicka@edipresse.pl lub poprzez wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego i dołączenie do niego swojego portfolio.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 poz. 883)

Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi Kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się