Grafik - Operator DTP

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czy wiesz, że...?

    • JYSK ma około  2300 sklepów w 39 krajach na całym świecie oraz ponad 200 sklepów w Polsce i wciąż się rozwija,
    • Praktykujemy skandynawski styl zarządzania - dużo odpowiedzialności i dużo autonomii w bardzo przyjaznej atmosferze,
    • Naszym pracownikom zapewniamy częste szkolenia i rozwój zawodowy,
    • Ponad 80% awansów na stanowiska kierownicze i dyrektorskie pochodzą z wewnątrz firmy.
    W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    GRAFIK / OPERATOR DTP
    Miejsce pracy: Gdańsk

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • projektowanie i skład materiałów online takich jak: newslettery, banery internetowe, banery FB, landing page etc.,
    • projektowanie i skład (DTP) materiałów graficznych takich jak gazetki, ulotki, opakowania, etykiety, katalogi, plakaty, billboardy i inne materiały drukowane,
    • praca nad powtarzalnymi zadaniami polegającymi na złożeniu danego materiału w 20 różnych językach według zadanego szablonu,
    • projektowanie i przygotowanie materiałów do druku (offsetowego i cyfrowego) zgodnie z obowiązującymi wytycznymi oraz specyfikacją techniczną,
    • kontrola jakości projektów.

    OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku grafika / operatora DTP,
    • biegła obsługa programów graficznych Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator,
    • mile widziana znajomość systemu Drupal,
    • doświadczenie w przygotowaniu materiałów do druku (offset, cyfra) oraz do sieci,
    • znajomość angielskiego w stopniu zaawansowanym,
    • duża dokładność i dbałość o detale,
    • sumienność i bardzo dobra organizacja pracy,
    • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej kandydatury wraz z:

    • CV
    • portfolio (nieprzekraczającym 5MB)
    • oczekiwaniami finansowymi

    OFERUJEMY:

    • pracę w zgranym zespole, który wspólnie pracuje i bawi się
    • skandynawską kulturę pracy
    • możliwość skorzystania z firmowej kantyny i siłowni
    • możliwość skorzystania z takich benefitów jak: karta Multisport, ubezpiecznie na życie czy prywatna opieka medyczna

    Dołącz do JYSK. Aplikuj już dziś!

    Więcej informacji o nas znajdziesz na www.jysk.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JYSK sp. z o.o. do celów procesu rekrutacji w zakresie numeru telefonu i adresu poczty elektronicznej oraz danych osobowych podanych przeze mnie w CV, liście motywacyjnym i formularzu rekrutacyjnym innych niż imię i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie i przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

    Rozumiem, że udzielenie powyższej zgody jest dobrowolne; jednak jeśli nie zostanie udzielona zgoda, to konsekwencją tego może być znaczne utrudnienie lub brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji z udziałem mojej osoby.

    Zostałem/am poinformowany/a o prawie do wycofania powyższej zgody w dowolnym momencie; jednak jeśli zgoda zostanie wycofana, to konsekwencją tego może być znaczne utrudnienie lub brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji z udziałem mojej osoby.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JYSK sp. z o. o. moich danych osobowych podanych przeze mnie w CV, liście motywacyjnym i formularzu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji na inne stanowiska pracy w okresie 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji.

    Rozumiem, że udzielenie powyższej zgody jest dobrowolne; jednak jeśli nie zostanie udzielona zgoda, to konsekwencją tego będzie brak możliwości wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach na inne stanowiska pracy.

    Zostałem/am poinformowany/a o prawie do wycofania powyższej zgody w dowolnym momencie; jednak jeśli zgoda zostanie wycofana, to konsekwencją tego będzie brak możliwości wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach na inne stanowiska pracy.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.