Oferta pracy

Grafik

KT-24 sp. z o.o.

4 2105 645 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie materiałów pod druk (DTP)

  • tworzenie grafik pod digital

  • projektowanie bannerów i billboardów

  • projektowanie ulotek i folderów

  • tworzenie grafik pod Social Media – posty produktowe, reklamowe, ofertowe, pod kampanie

  • tworzenie grafik pod strony internetowe (slidery, bannery, sekcje, tła, ikony)

Nasze wymagania

  • biegła znajomość któregoś z programów graficznych grafiki rastrowej i wektorowej: Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign, CorelDraw

  • doświadczenie w projektowaniu grafik pod digital oraz DTP

  • szczegółowość i dbałość o detale

  • wysokie poczucie estetyki i kompozycji

  • pozytywne nastawienie do nowych kreacji graficznych

  • kreatywność i świeże spojrzenie na tematy

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji przy zachowaniu umiejętności pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie tworzenia animacji (slidery, spoty, sekcje, intro do filmów)

  • doświadczenie w retuszu zdjęć

  • doświadczenie w projekcie opakowań

To oferujemy

  • dogodne miejsce pracy – Śrem lub Poznań

  • dobrze wyposażone stanowisko pracy

  • sympatyczny i kreatywny Team, który pomoże Ci rozwinąć umiejętności

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce, mającej apetyt na więcej

  • stabilne warunki zatrudnienia – nie szukamy pracowników „na chwilę”

  • dodatkowe benefity, przez które poczujesz się bezpiecznie (ubezpieczenie) oraz zdrowo (karta Fit Sport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

KT-24 to młoda, szybko rozwijająca się firma założona w 2010 roku i od samego początku była grupa ludzi zgromadzonych wokół wspólnej idei zbudowania firmy mogącej stać się liderem sprzedaży urządzeń przemysłowych na rodzimym rynku.

Firma aktualnie zatrudnia już 60 osób, posiada 3 sklepy stacjonarne, 2 własne magazyny na ponad 2000 miejsc paletowych, własny serwis, logistykę i księgowość oraz jest autoryzowanym dealerem urządzeń marek Karcher, Stanley. Stiga.. Od blisko 5 lat firma prężnie rozwija import produktów pod własna marką Kanwod ■ Lehmann, które liczą już blisko 150 pozycji.

Główną domeną działalność« przedsiębiorstwa jest sprzedaż internetowa poprzez własny sklep internetowy, platformy marketplaceowe oraz Allegro. W związku z prężnym rozwojem, licznymi wyzwaniami stawianymi przez rynki na których działamy oraz chęcią bycia nowoczesnym przedsiębiorstwem ciągle szukamy najlepszych.

Posiadamy własny serwer bazodanowy, 6 switchy, 17 aplikacji biznesowych, 67 komputerów osobistych, 54 monitory. 11 drukarek. 3 kserokopiarki, kilkanaście kilometrów przewodu Ethernetowego własnej sieci, a na tym wszystkim przetwarzamy ponad 150 000 transakcji rocznie, fakturujemy w tym czasie 130 000 faktur na łączna wartość ponad 50 milionów złotych, wysyłamy i odbieramy w tym czasie prawie 1 000 000 maili i łącznie rozmawiamy przez telefony ponad 227 850 minut. Chcielibyśmy żebyś dołączył do naszego zespołu, pomógł nam okiełznać te wszystkie liczby i cieszył się jak sukcesywnie z roku na rok rosną.

Więcej na https://www.youtube.com/watch?v=cNemIBUgdy8&t=4s

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli wiadro z farbą, pędzel oraz gumka kojarzą Ci się z paskiem narzędzi graficznych, notatki robisz z pomocą rysika i tabletu a na co dzień ubierasz się w wysokie poczucie estetyki i kreatywność, prawdopodobnie jesteś osobą, której szukamy.

Czekamy na kogoś, kto zajmie się projektowaniem graficznym pod digital i DTP. Na Twoje ilustracje czekają foldery firmowe, strony internetowe, posty w social mediach i wiele więcej. Jeśli jesteś gotowy rozwinąć skrzydła i zaprezentować nam nieszablonowe projekty – prześlij nam swoje portfolio wraz z aplikacją – najlepiej w kreatywnej formie.

Miejsce pracy

  • Śrem lub Poznań