Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik - Pracownik biurowo-produkcyjny - Dział przygotowania produkcji

LIBELI JANUSZ BIŚO firmie

  • Nasienna 3
    Pyskowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

LIBELI JANUSZ BIŚ

Nasienna 3

Pyskowice

Firma produkcyjna z branży poligraficznej poszukuje osoby do działu przygotowania produkcji/produkcji.

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa manualna maszyn: ploter UV, ploter tnący, drukarek etykiet
  • Odpowiedzialność za prawidłową obsługę w/w urządzeń w tym ich serwis,
  • Planowanie optymalnego wykorzystania urządzeń w zależności od przekazanych prac,
  • Kontrola jakości wykonanych prac,
  • Prace graficzne, projektowanie/przygotowywanie grafik klientów do druku,
  • Dbałość o bezpieczeństwo, przestrzeganie procedur BHP,
  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia ciągłości produkcji i dostaw

WYMAGANIA:

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze ploterów UV, tnących.
  • Zdolności organizacyjne i manualne, umiejętność pracy wielozadaniowej oraz pod presją czasu.
  • Praktyczna znajomość co najmniej jednego z programów graficznych: Adobe Ilustrator, Photoshop, Corel.
  • Wyobraźnia oraz kreatywne podejście do pracy.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym
  • Pakiet medyczny Medicover.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Dwie zmiany 6.00-14.00 i 14.00-22.00
  • Możliwość przyuczenia i wsparcia osób z zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Ogłoszenie archiwalne