Grafik - Projektant 3D

  • Ryki, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.06.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 29.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    FPH Luks Lucja Kisiel to firma rodzinna, która od ponad 30-lat jest uznanym producentem wysokiej jakości zniczy oraz wkładów wymiennych do zniczy. Fundamentem budowy firmy są uczciwość i rzetelność w kontaktach z Klientami, Partnerami oraz Pracownikami. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku
    Miejsce pracy: Ryki

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie graficzne i przygotowanie materiałów marketingowych do druku (katalogi, etykiety produktów, elementy witryn www itp.)
    • Współpraca z fotografami w zakresie wykonywania zdjęć produktów oraz obróbka fotografii według ustalonych standardów firmy
    • Projektowanie modeli 3D komponentów plastikowych oraz szklanych
    • Współpraca z narzędziowniami wykonującymi formy do produkcji komponentów plastikowych oraz szklanych

    Wymagania:

    • Minimum jeden rok doświadczenia w pracy na tym samym lub podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Elastyczne godziny pracy
    • Wyżywienie

    W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt
    na praca@zniczeluks.pl lub telefonicznie +48 507 102 554.

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku
    prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: www.zniczeluks.pl

    bottom
    Informacja przed rozwinięciem
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do FPH Luks Lucja Kisiel (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez FPH Luks Lucja Kisiel danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem praca@zniczeluks.pl