Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik - Projektant graficzny

PCWO ENERGY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

PCWO ENERGY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Świętego Leonarda 7

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie projektów graficznych (m. in.: folderów, katalogu, banerów na stronę www, social media, etc)

  • Przygotowanie materiałów reklamowych do druku, kontakt z drukarniami

  • Przygotowywanie krótkich filmów reklamowych na potrzeby internetu/social media/reklama outdoorowa

  • Udział w tworzeniu i realizacja strategii marketingowej i polityki wizerunkowej firmy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Illustrator

  • Minimum 1 rok doświadczenia popartego portfolio

  • Mile widziana znajomość programu Adobe After Effects

  • Mile widziana znajomość podstaw fotografii

  • Umiejętność przygotowania plików do druku

  • Wyobraźnia, kreatywność i wyczucie estetyki

  • Umiejętność szybkiego uczenia, chęć zdobywania nowych doświadczeń, dyspozycyjność

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia ciekawe projekty, rozwój

  • Przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie

Jesteśmy jedną z największych firm w branży fotowoltaicznej w Polsce. Odpowiadamy za w pełni kompleksową obsługę całego procesu inwestycji w elektrownie fotowoltaiczne. Proces ten obejmuje pozyskiwanie lokalizacji pod budowę farm PV, przygotowanie projektów, a kolejno rozwoju tych projektów w zakresie montażu oraz eksploatacji instalacji. Nieprzerwanie rozwijamy portfolio na terenie całego kraju. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, stawiamy na rozwój naszej kadry pracowniczej.

Przewiń do profilu firmy