Ta oferta pracy jest nieaktualna od 567 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Designer/Projektant opakowań tekturowych (Adobe, Cad)

  • Bochnia, małopolskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta lidera w dziedzinie produkcji tektury falistej oraz opakowań poszukujemy osoby na stanowisko:

    6040
    Bochnia

    Wymagania:

    • Wykonywanie rysunków technicznych i siatek opakowań
    • Tworzenie nowych konstrukcji i rozwiązań technicznych opakowań
    • Kreatywne rozwiązywanie problemów związanych z konstrukcją opakowań poprzez przedstawianie alternatywnych projektów pod określone zadanie
    • Przygotowanie projektów graficznych

    Obowiązki:

    • Znajomość pakietu ADOBE ze szczególnym naciskiem na ilustrator, Photoshop lub/ i znajomość programów typu CAD
    • Mile widziane wykształcenie kierunkowe, (ASP, wzornictwo przemysłowe, grafika, poligrafia), pasja związana z projektowaniem graficznym
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i wykonywania kilku zadań jednocześnie
    • Umiejętność rozwiązywania problemów
    • Dobra komunikatywność i umiejętność współpracy z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
    • Dokładność, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz własna inicjatywa

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole
    opisopis