Zgoda na przetwarzanie danych Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez 4C SOLUTIONS Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, adres: Plac Bernardyński 2 lok 5, 02-901 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000394128, NIP 9571059304, REGON 221500852 (Administrator). Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora również w przyszłych rekrutacjach na podobne stanowisko/
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik - projektant

4C SOLUTIONS sp. z o.o.O firmie

4 0006 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 26 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kreacja key visuali na potrzeby promocji i innych akcji w ramach kampanii

  • kreacja i wykonanie grafik do online'u (social media, bannery, mailingi, strona www)

  • przygotowanie materiałów do druku

  • opracowanie materiałów promocyjnych (POS) i wizerunkowych

  • obróbka i retusz zdjęć

  • projekt i przygotowanie prezentacji

  • utrzymanie spójnej estetyki w wyżej wymienionych materiałach

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w środowisku Adobe – poziom zaawansowany (z naciskiem na InDesign i Photoshop)

  • doświadczenie w samodzielnym projektowaniu spójnych identyfikacji wizualnych

  • doświadczenie w projektowaniu kreacji na potrzebny online (kampanie bannerowe, newslettery, landing pages)

  • umiejętność obróbki zdjęć, w tym retuszu

  • doświadczenie w pracy w zespole redakcyjnym (prasa, medium internetowe, wydawnictwo)

Mile widziane