Ta oferta pracy jest nieaktualna od 525 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik - Projektant Witryn

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TATUUM od prawie 20 lat ubiera kobiety i mężczyzn łącząc ponadczasową klasykę ze współczesnym modowym must-have. TATUUM to jakość naturalnych tkanin, precyzyjne krawiectwo, uniwersalność wzorów i dopracowane kroje.

    Na sukces marki składa się wyważony miks oryginalnych kolorów, nadruków, materiałów, faktur i co najważniejsze sprawdzonych wzorów i fasonów.
    Nasze kolekcje cechuje elegancja przełamana sportowym luzem, proste formy, uzupełnione nieformalnymi dodatkami.
    Na DNA marki składają się naturalność, osobowość, prostota, jakość i komfort.

    W związku z dynamicznym rozwojem marki TATUUM, do zespołu marketingu poszukujemy osoby na stanowisko:

    GRAFIK / PROJEKTANT WITRYN
    Miejsce pracy: Łódź

    OPIS STANOWISKA:

    • praca w kreatywnym zespole marketingu,
    • opracowywanie koncepcji graficznych kampanii marketingowych i wszystkich jej elementów (dekoracje witryn, katalogi, ulotki, foldery, plakaty, banery internetowe, newslettery, kupony, reklamy prasowe),
    • praca ze zdjęciami z kampanii wizerunkowej i lookbook.
    WYMAGANIA:
    • umiejętność tworzenia projektów graficznych i materiałów reklamowych ATL i BTL,
    • kreatywność, wyobraźnia przestrzenna, wyczucie estetyki, znajomość najnowszych trendów,
    • doświadczenie w projektowaniu dekoracji witryn sklepowych i materiałów POS,
    • znajomość zasad przygotowania materiałów reklamowych do druku cyfrowego i offset, doświadczenie we współpracy z podwykonawcami,
    • znajomość zasad kompozycji, typografii, składu tekstu,
    • doświadczenie w tworzeniu koncepcji i kreacji do dużych kampanii marketingowych, poparte bogatym portfolio,
    • doświadczenie w przygotowywaniu i tworzeniu pełnych identyfikacji wizualnych marek,
    • doświadczenie w branży fashion mile widziane,
    • wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • bardzo dobra znajomość programów: Photoshop, Illustrator,
    • otwartość, komunikatywność, entuzjazm i zaangażowanie,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność prowadzenia projektów od koncepcji do realizacji,
    • zdolność prowadzenia kilku projektów na raz,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • samodzielność i umiejętność prezentacji, i obrony własnej koncepcji,
    • dokładność i dbałość o detale.

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • pracę pełną wyzwań, przy ciekawych, ambitnych projektach,
    • realny wpływ na wizerunek i komunikację marki,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • swobodę w projektowaniu,
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
    • pakiet ubezpieczeń medycznych,
    Chętnych prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio klikając w przycisk "Aplikuj" znajdujący się na dole ogłoszenia.

    KONIECZNIE Z DOPISKIEM W TYTULE E-MAILA
    GRAFIK/ Łódź
    w ciągu 2 tygodni od ukazania się ogłoszenia.
    Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.