Oferta pracy

Grafik Projektant

SELENA FM S.A.O firmie

  • Strzegomska 2/4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SELENA FM S.A.

Strzegomska 2/4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie projektów na potrzeby komunikacji marketingowej (katalogi, plakaty, reklamy, foldery, ulotki, prezentacje, bannery, strony internetowe)

  • Projektowanie identyfikacji wizualnych marek i produktów (key visuale, internetowe kampanie reklamowe)

  • Tworzenie interaktywnych prezentacji multimedialnych

  • Tworzenie materiałów graficznych na potrzeby serwisów internetowych

  • Projektowanie opakowań i etykiet produktowych

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość programów graficznych pakietu Adobe (In Design, Photoshop i Illustrator) oraz Corela

  • Znajomość aktualnych trendów w projektowaniu

  • Umiejętność tworzenia materiałów graficznych do Internetu

  • Znajomość zasad DTP

  • Umiejętność pracy w grupie i online

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Samodzielność i otwarty umysł na kreatywne pomysły

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość Html'a

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy