Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik

  • Radom, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    NEW TRENDY Sp. z o.o. jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą kabiny prysznicowe o wysokiej renomie i uznanej pozycji na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukuje osoby na stanowisko:

    GRAFIK
    Miejsce pracy: Radom

    Zadania:

    • tworzenie projektów katalogów produktowych i folderów wizerunkowych
    • przygotowywanie i aktualizacja materiałów graficznych dla stron www i social media
    • kreowanie materiałów ATL i BTL ( w tym ulotki, billboardy, strefy ekspozycyjne, mailing)
    • umiejętność przygotowania plików do druku
    • obróbka graficzna i retusz fotografii

    Wymagania:

    • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość programów Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
    • znajomość programów pakietu MS Office
    • pasja i zaangażowanie w realizowane projekty
    • dokładność oraz terminowość
    • doświadczenie udokumentowane w portfolio

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • stabilne warunki zatrudnienia i elastyczność w zakresie formy zatrudnienia
    • możliwość realizacji ciekawych wyzwań dających możliwość wykazania się pomysłowością i kreatywnością
    • atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, spotkania integracyjne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest New Trendy Sp. z o.o. ul. Kielecka 90, 26-600 Radom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

    Składając Aplikację prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, numeru telefonu oraz e-mail zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez New Trendy Sp. z o.o. siedzibą w Radomiu ul. Kielecka 90, 26-600 Radom na podstawie art. 29 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

    W przypadku wyrażenia chęci pozostawienia swoich danych osobowych na potrzeby kolejnych rekrutacji prowadzonych przez New Trendy Sp. z o.o. ul. Kielecka 90, 26-600 Radom prosimy dopisać:

    „Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji”.

    W przypadku wyrażenia zgody na przechowywanie CV na potrzeby kolejnych rekrutacji, informujemy, że w każdej chwili możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem [email protected]