Oferta pracy

Grafik - reklamy online

PLONY sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Naszą pasją jest empiryczne odkrycie prawdy. Specjalizujemy się w uprawie mierzalnych efektów chodząc po gruncie zwinnego marketingu eksperymentalnego.

Specjalizujemy się w marketingu eksperymentalnym: bierzemy pod lupę trendy konsumenckie w sieci, zwiększamy zasięgi i osiągamy lepsze wyniki sprzedaży.

Poszukujemy kreatywnego grafika z doświadczeniem w reklamie online. Dlatego jeśli marzy Ci się praca na takim stanowisku, do tego nieustannie się kształcisz i potrafisz wsłuchać się w potrzeby klienta, to znaczy, że nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Jeśli masz:

  • minimum 2 lata doświadczenia w realizacji prac graficznych na potrzeby agencji reklamowych lub marketingowych;
  • perfekcyjnie opanowane narzędzia z pakietu Adobe;
  • praktyczne doświadczenie w użyciu wiedzy z dziedziny psychologii behawioralnej, psychologii koloru, doświadczeń użytkownika;
  • bieżącą wiedzę na temat światowych trendów designu oraz UX;
  • poczucie estetyki, które pozwala Ci umiejętnie, z dbałością o detal skomponować projekt o różnym forma

A ponadto marzy Ci się taki zakres obowiązków:

  • projektowanie i adaptacja materiałów graficznych w obszarze BTL dla kanałów cyfrowych;
  • przygotowywanie materiałów POSM, banerów internetowych, e-broszur, gazetek reklamowych;
  • projektowanie identyfikacji wizualnej;
  • tworzenie spójnych kreacji na potrzeby promocji i kampanii reklamowych;
  • obrabianie graficzne zdjęć, tworzenie fotomontaży na potrzeby reklamowe.

To serdecznie zapraszam do współpracy!

W zamian oferuję:

  • dynamiczny rozwój Twoich kompetencji;
  • pracę pełną ciekawych wyzwań;
  • możliwość samodzielnej organizacji i realizacji własnych pomysłów;
  • niezbędne narzędzia i oprogramowanie graficzne;
  • workaction;
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premie za wyniki.

Jeżeli uważasz się za sumienną i pomysłową osobę, masz łatwość w rozwiązywaniu niestandardowych problemów oraz potrafisz pracować w zespole, a ponadto dotrzymujesz terminów – stanowisko grafika w naszej firmie czeka właśnie na Ciebie! Prześlij nam swoje CV, a być może niebawem staniesz się częścią naszej załogi!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy