Oferta pracy

Grafik Social Media

PTAK SA.O firmie

  • Żeromskiego 6, Rzgów
    Rzgów, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PTAK SA.

Żeromskiego 6

Rzgów

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie materiałów graficznych na potrzeby kampanii reklamowych w Social Media

  • Projektowanie kreacji graficznych dla akcji marketingowych przy współpracy z działem marketingu

  • Przygotowywanie grafik Facebook Ads oraz Google Ads

  • Podstawowy retusz zdjęć produktowych (odzież damska) do kampanii internetowych

  • Projektowanie layoutów stron internetowych, UX/UI Design

  • Ścisła współpraca z działem marketingu

  • Dbanie o spójność materiałów graficznych

Nasze wymagania

  • Dobrej znajomości programów z pakietu rodziny ADOBE (Photoshop, Illustrator, Indesign, mile widziana znajomość XD oraz AfterEffects)

  • Doświadczenia w przygotowywaniu grafik reklamowych dla Social Media oraz Google i Facebook Ads

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 1,5 roku

  • Kreatywności, oryginalności pomysłów, niebanalnych rozwiązań graficznych

  • Samodzielnego, twórczego myślenia podczas tworzenia projektów

  • Umiejętności łączenia atrakcyjnego wyglądu z użytecznością i funkcjonalnością projektów

  • Znajomości zagadnień związanych z projektowaniem graficznym: kompozycja, wyczucie koloru, typografia

  • Dokładności i dobrej organizacji pracy, również pod presją czasu

  • Wysokiego poczucia estetyki

  • Podstawowej wiedzy z zakresu web designu

  • Umiejętności i zorientowania na pracę w zespole

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw fotografii

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w Zespole Profesjonalistów

  • Realny wpływ na budowanie brendu m.in. dzięki czynnemu udziałowi w wizerunkowych sesjach fotograficznych

  • Dynamiczną pracę, pełną wyzwań i ciekawych projektów

  • Perspektywę rozwoju i awansu oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych

  • Pracę w jednym z największych sklepów z odzieżą damską w Polsce

  • Możliwość zakupu odzieży po cenie fabrycznej od producenta/rabat pracowniczy

  • Rabaty pracownicze w obiektach gastronomicznych na terenie Miasta Mody Ptak

  • Po okresie wdrożenia możliwość pracy w trybie hybrydowym

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników