Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik – specjalista ds. marketingu

Climateo.eu Sp.z o.oO firmie

  • Kokotów (pow. wielicki)

    Kokotów (pow. wielicki), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i realizacja strategii marketingowych firmy.

  • Przygotowywanie i projektowanie materiałów marketingowych (newsletterów, bannerów, landing page, infografik itp)

  • Tworzenie projektów graficznych wraz z przygotowaniem do druku (m.in. ulotek, wizytówek, opakowań, materiałów na potrzeby reklamy zewnętrznej)

  • Tworzenie contentu, akcji promocyjnych, kampanii mailingowych i w serwisach branżowych

  • Kreowanie wizerunku marki oraz prowadzenie kampanii marketingowych w social media (Facebook, LinkedIn)

  • Aktywne wsparcie marketingowe nowych koncepcji biznesowych (branding, key visuale, wizualizacje)

  • Współpraca z mediami, agencjami reklamowymi, drukarniami i innymi usługodawcami

  • Obróbka fotografii produktowych

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie wprowadzania na rynek nowych produktów

  • Przygotowanie i obsługa imprez targowych

  • Bieżące monitorowanie rynku i analiza branży HVAC

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze marketingu oraz grafiki (min. 2 lata)

  • Biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator)

  • Umiejętność tworzenia kreatywnego contentu marketingowego

  • Umiejętność wykonywania i obróbki zdjęć produktowych (packshoty)

  • Dobra znajomość narzędzi marketingowych i nowoczesnych kanałów komunikacji, w tym marketingu internetowego i mediów społecznościowych

  • Praktyczna wiedza z zakresu poligrafii i technik druku

  • Kreatywność, zmysł artystyczny, wyobraźnia przestrzenna

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego

  • Doskonała organizacja pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Stałą pracę w młodym i dynamicznym zespole (umowa o pracę)

  • Stałe godziny pracy (pon-pt 8:00-16:00)

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Climateo.eu Sp.z o.o

Jesteśmy importerem i dystrybutorem urządzeń do wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania powietrza, częścią grupy Harmann. Nasze marki: Harmann Ventilatoren, EBERG, wentylacja24.pl są liderami rynku w swoich obszarach. Działamy zarówno w obszarze profesjonalnym (projektowanie, obsługa dużych inwestycji) jak i konsumenckim (e-commerce).

Nasza siedziba oraz centrum logistyczne zlokalizowane jest w Kokotowie k. Krakowa, gdzie na powierzchni bliskiej 5000 m2 realizujemy ok. 1500 wysyłek każdego dnia.

Dołącz do Nas już dzisiaj!

Przewiń do profilu firmy