Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik / Specjalista ds. Marketingu

VININOVA sp. z o.o.

  • Sprzeczna 14, Suchy Las (pow. poznański)
    Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Sprzeczna 14

Suchy Las (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie grafik i materiałów na potrzeby komunikacji marketingowej marki – offline i online (media, SoMe, newslettery, bannery, landing pages, prezentacje)

  • Przygotowywanie plików do druku i publikacji internetowej

  • Tworzenie i wysyłka newsletterów zewnętrznych (Freshmail)

  • Współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami oraz innymi podwykonawcami

  • Wsparcie przy działaniach promocyjnych i eventach (degustacje, szkolenia, eventy)

  • Dbanie o jakość i spójność stylistyczną realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu graficznym na potrzeby online i offline (poparte portfolio)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Ilustrator, InDesign)

  • Inicjatywa w działaniu, ciekawość oraz kreatywność w projektowaniu

  • Praktyczna umiejętność przygotowania materiałów do druku

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy w firmie rodzinnej z ambicjami bycia absolutnym liderem rynku win i alkoholi jakościowych;

  • Pracę z nietuzinkowym portfolio win i alkoholi mocnych - zarówno znanych marek, jak i butikowych, docenianych na świecie;

  • Praca z produktem premium;

  • Możliwość uczestniczenia w eventach branżowych i degustacjach win i alkoholi mocnych,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Dużą samodzielność w działaniu,

  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy,

O nas

VININOVA Sp. z o.o. to firma o ogólnopolskim zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku hurtowej i detalicznej sprzedaży win i alkoholi jakościowych.

Poszukujemy osób, które z pasją i zaangażowaniem gotowe są tworzyć wartość dodaną w działalności firmy.