Oferta pracy

Grafik – Specjalista ds. marketingu

ELKO BIS SYSTEMY ODGROMOWE O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i realizacja strategii marketingowych firmy.

  • Przygotowywanie i projektowanie materiałów marketingowych (newsletterów, bannerów, landing page, infografik itp)

  • tworzenie animacji i montażu materiałów filmowych w programach: Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro.

  • Tworzenie modeli 3D i ich wizualizacji w programie Keyshot oraz Blender

  • Realizacja sesji zdjęciowych oraz wideo.

  • Tworzenie projektów graficznych wraz z przygotowaniem do druku (m.in. ulotek, wizytówek, opakowań, materiałów na potrzeby reklamy zewnętrznej)

  • Aktywne wsparcie marketingowe nowych koncepcji biznesowych (branding, key visuale, wizualizacje)

  • Współpraca z mediami, drukarniami i innymi usługodawcami

  • Obróbka fotografii produktowych

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie wprowadzania na rynek nowych produktów

  • Działanie w ramach szeroko pojętego Content Marketingu, tzn. redagowanie tekstów reklamowych, tworzenie artykułów branżowych, przygotowywanie treści opisów produktów

  • Przygotowanie i obsługa imprez targowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze marketingu oraz grafiki (min. 2 lata)

  • Biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator, After Effects i Premiere)

  • Biegła znajomość programu Blender

  • Umiejętność tworzenia kreatywnego contentu marketingowego

  • Lekkie pióro i łatwość operowania słowem

  • Umiejętność wykonywania i obróbki zdjęć produktowych

  • Praktyczna wiedza z zakresu poligrafii i technik druku

  • Kreatywność, zmysł artystyczny, wyobraźnia przestrzenna

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

  • Doskonała organizacja pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej

  • Znajomość dodatkowego języka obcego(poza angielskim)

  • Doświadczenie w pracy w programach klasy ERP

  • Znajomość programu KeyShot

  • Doświadczenie we współpracy z działami marketingu i R&D

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego (m.in. szkolenia, kursy)

  • pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • otwartość na wdrażanie własnych pomysłów i możliwość inicjowania zmian

  • atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna - Medicover, karta sportowa - Multisport, okresowe konkursy pracownicze, wyjazdy integracyjne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

ELKO BIS SYSTEMY ODGROMOWE

Spółka Elko-Bis Systemy Odgromowe powstała w 1998 roku we Wrocławiu. Skuteczna polityka handlowa,wysokie standardy produkcji i obsługi oraz dobór najlepszej kadry pozwoliły firmie dynamicznie rozwijać się i szybko zyskać pozycję lidera branży odgromowej w Polsce. Obecnie osprzęt odgromowy ELKO-BIS dystrybuowany jest przez najlepsze hurtownie elektrotechniczne i sklepy w kraju, a także zagranicą. Nieustannie poszerzamy rynki zbytu. Współpracujemy m.in. z Rosją, Litwą, Łotwą, Estonią, Białorusią, Ukrainą, Rumunią, Czechami, Słowacją i Szwajcarią. Ochrona odgromowa ELKO-BIS zabezpiecza wiele prestiżowych obiektów budowlanych i tysiące domów mieszkalnych.

Przewiń do profilu firmy

Wraz z CV prosimy o przesłanie portfolio dotychczasowych prac