Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik (specjalista DTP)

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Tworzenie nowych, oryginalnych projektów do druku: ulotki, plakaty, broszury, foldery, książki, komunikacja wizualna, reklamy, banery...
    • Opracowywanie kompleksowych projektów dla klientów wewnętrznych i międzynarodowych w oparciu o briefy
    • Zapewnienie dokładnego, wydajnego i terminowego zakończenia wszystkich przydzielonych projektów

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie min. średnie lub wyższe, wskazane techniczne
    • Praktyczna znajomość programów z pakietu Adobe, CorelDraw
    • Znajomość funkcji i problematyki DTP
    • Odpowiedzialność i determinacja w dążeniu do celu
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Skuteczność w działaniu
    • Dyspozycyjność i samodzielność

    OFERUJEMY:

    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą:

    Uprzejmie informujemy, że  skontaktujemy się tylko z wybranymi  osobami. CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez  okres 6 miesięcy, po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

    Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zapol Sobczyk Sp.J al.Piastów 42, 71-062 Szczecina zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.