Oferta pracy

Grafik

CRUX Sp.j.O firmie

CRUX Sp.j.

Plebiscytowa 9

Świętochłowice

Jesteśmy wiodącym producentem kalendarzy oraz ekoupominków,
działającym od 1995 roku.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

GRAFIK
Zakres obowiązków:
  • Projektowanie graficzne na potrzeby wydawnictwa
  • Przygotowanie materiałów do druku
Wymagania:
  • Wykształcenie: minimum średnie – preferowane wyższe, kierunkowe
  • Dobra znajomość pakietu Adobe (ID, PS, AI)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Kreatywność
Oferujemy:
  • Pracę w dużej, stabilnej firmie
  • Umowę o prace
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji
(CV wraz z listem motywacyjnym)
za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem
Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 833)”
info: 32 750 80 80

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy