Logo Pracuj.pl

Grafik (The Body Shop, Bath and Body Works)

Alshaya PolandO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Alshaya Poland

Łucka 2/4/6

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie materiałów graficznych, materiałów POS zgodnych z polityką marek oraz kalendarzem marketingowym;
  • Adaptacja zagranicznych wizualizacji graficznych;
  • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej on-line;
  • Dbanie o spójność i wizerunek marek poprzez przygotowywanie projekty;
  • Współpraca i wsparcie wszystkich innych działów organizacji w obszarze projektowania wizualnego.

Nasze wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i dołączenie portfolio ze zrealizowanymi projektami;
  • Bardzo dobra znajomość programów graficznych;
  • Dokładność, wysoka organizacja pracy i umiejętność ustawiania priorytetów;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office ;
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie umożliwiającym swobodną rozmowę.

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • zniżkę do naszych marek
  • możliwość skorzystania z pakietu luxmed
  • dofinansowanie do karty multisport
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjną lokalizację biura

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

W Alshaya, hasło „nasz sukces tworzą nasi ludzie” nie jest pustym sloganem. Alshaya jest międzynarodową organizacją skupioną wokół idei dotyczącej piękna człowieka. Jeśli słowa Health & Beauty mają dla Ciebie głębsze znaczenie, to znaczy, że myślisz o biznesie tak samo, jak my. Alshaya posiada sieć sklepów znanych, prestiżowych brandów: Victoria's Secret, THE BODY SHOP, MAC, Bath & Body Works.

Posiadamy sieć 4 rozpoznawalnych marek: Victoria’s Secret, Bath&Body Works, MAC i The Body Shop.

Grafik (The Body Shop, Bath and Body Works), Łucka 2/4/6, Warszawa