Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik - UX designer

EMEDIA Sp. z o.o.

umowa o pracę
4 0006 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 5007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Aleja Kraśnicka 127

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • projektować intuicyjne interfejsy w oparciu o badania potrzeb użytkowników i aktualne trendy,

  • brać udział w tworzeniu i rozwijaniu serwisów webowych i mobilnych,

  • tworzyć koncepcje rozwiązań i prezentować je za pomocą szkiców, makiet, grafik,

  • współpracować z Product Ownerami, specjalistami od technologii i innymi członkami zespołu,

  • śledzić i analizować trendy w obszarze UX.

Nasze wymagania

  • masz zdolności graficzne, znasz obecnie panujące trendy,

  • doświadczenie w projektowaniu UX/UI

  • potrafisz pracować iteracyjnie w zwinnym środowisku,

  • umiesz posługiwać się narzędziami projektowymi tj. Figma, Sketch, Adobe XD lub innymi,

  • umiesz pracować pod presją czasu,

  • jesteś osobą kreatywną, komunikatywną, chętną do pracy i rozwoju,

  • na co dzień towarzyszy Ci uśmiech i pozytywne nastawienie.

To oferujemy

  • możliwość współtworzenia struktur działu kreatywnego. Jesteśmy mało firmą, ale rośniemy szybciej niż nasza branża

  • kreatywną pracę ze stałym dopływem nowych wyzwań

  • możliwość awansu zarówno pionowego jak i poziomego

  • będziesz mieć realny wpływ na rozwój naszej firmy.

  • elastyczne godziny pracy,

  • dowolną umowa, jaką chcesz podpisać,

  • przyjazne biuro z dobrym dojazdem

  • pracę w młodym zespole i miłej atmosferze,

  • zdalną pracę w piątki,

  • wsparcie innych pracowników,

  • możliwość rozwoju, szkolenia, webinary i czas na nie w pracy

  • udział w dynamicznym rozwoju firmy,

  • dobrą kawę, biuro z dala od korków, prasę branżową.

O nas

Poznaj nas na emedia.pl