Oferta pracy

Grafik - UX Designer

ASARI Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Nasza firma jest producentem i dystrybutorem własnych systemów i aplikacji dla firm działających w sektorze rynku nieruchomości. Do naszych klientów należą przede wszystkim agencje nieruchomości i deweloperzy. Jesteśmy liderem w dostarczaniu rozwiązań informatycznych skierowanych do tych branż. W związku z naszym rozwojem oraz ekspansją na inne sektory działalności, poszukujemy nowych członków zespołu w tym na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa lub cała Polska

Opis stanowiska:

  • projektowanie materiałów na stronę internetową, landing page, mailingi, kampanie banerowe, newslettery,
  • opracowywanie projektów graficznych do wszystkich kanałów komunikacji (online, print, social media),
  • projektowanie materiałów drukowanych, folderów, katalogu, reklam prasowych itp.,
  • projektowanie przejrzystego, funkcjonalnego oraz spójnego graficznie interfejsu aplikacji,
  • analiza konkurencji, bycie na bieżąco z najnowszymi trendami dotyczącymi grafiki WWW i UX,
  • dbanie o spójność wizualną oraz stosowanie rozwiązań zgodnych ze standardami, trendami i wcześniej wypracowanymi rozwiązaniami.

Wymagania:

  • minimum 4 letnie doświadczenie zawodowe poparte dołączonym do CV portfolio,
  • doświadczenie w projektowaniu materiałów graficznych na potrzeby różnych kampanii marketingowych w Internecie – e-mailingi, social media, banery, video itp.,
  • znajomość zasad składu DTP i umiejętność przygotowania materiałów graficznych do druku (w tym materiały biznesowe i raporty),
  • doświadczenie w tworzeniu ilustracji, infografik (mile widziane filmy i animacje),
  • umiejętność tworzenia materiałów brandingowych,
  • znajomość UX/UI oraz specyfiki wielu nośników,
  • znajomości technik tworzenia stron internetowych (HTML5, CSS, Javascript),
  • doświadczenie w projektowaniu WWW oraz landing page,
  • doświadczenie z RWD ( Responsive Web Design),
  • biegła obsługa programów graficznych np. Illustrator, XD, Adobe Photoshop,
  • biegła znajomość środowiska Adobe Creative Cloud (Indesign, Photoshop, mile widziana znajomość After Effects i Premiere Pro),
  • podstawowa obsługa Wordpress, Prestashop, CSS/HTML,
  • kreatywność i samodzielność w działaniu,
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole,
  • świadomość nowych trendów w projektowaniu graficznym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub inną formę ustaloną pomiędzy nami,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dostęp do zaawansowanych aplikacji i technologii,
  • pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie profesjonalnego zespołu,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • pyszną kawę bez ograniczeń.

Dokumenty:

prosimy o Twoje CV oraz próbki materiałów swojego autorstwa.

Jeśli jednak chcesz dodać coś więcej o sobie, tak aby łatwiej nam było podjąć decyzję o zaproszeniu Cię do kolejnego etapu rekrutacji, to możesz zrobić to w dowolnej formie np. dołączając inne materiały, którymi możesz się pochwalić.

Prosimy o informację o oczekiwanym wynagrodzeniu.

Pamiętaj! Nie czekamy na koniec procesu rekrutacji, dobrych ludzi zatrudniamy od razu.

Jeśli chcesz z nami pracować prześlij swoje CV i list motywacyjny.

Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest
ASARI Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Chałubińskiego 8, 02-004 Warszawa), zwana dalej Spółką.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy