Oferta pracy

Grafik w dziale ds. Visual Merchandisingu

Top SecretO firmie

  • Łódź

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 6 lat temu
  • Specjalista

Zapraszamy do współpracy z jedną z największych polskich firm odzieżowych, która posiada blisko 600 punktów sprzedażowych w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Możesz mieć aktywny wpływ na rozwój Grupy Kapitałowej REDAN, budując takie marki jak Top Secret, Troll i Drywash oraz sieć TextilMarket. Od 2003 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki współpracy w sprzyjającej i niepowtarzalnej atmosferze. Nasza firma aktywnie wspiera Fundację Happy Kids, dołączając do Nas, stajesz się członkiem organizacji aktywnie wspierającej potrzebujące dzieci.

W chwili obecnej, do naszej centrali w Łodzi poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy pracy na stanowisku:

Numer ref.: Nr ref.: GrafVM/ŁÓDŹ/06/2015

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wzorowe i kreatywne
przygotowanie wszystkich materiałów graficznych do instrukcji lub innych projektów w Zespole VM dla sieci sklepów

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Kontakt ze światem mody w twórczej i przyjaznej atmosferze
  • Interesującą pracę w kreatywnym zespole stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w zakresie standardów VM
  • realny wpływ na wygląd sklepów Top Secret na terenie całego kraju
  • niezbędne narzędzia pracy

Główne zadania na stanowisku:

  • przygotowanie materiałów graficznych do instrukcji VM
  • przygotowywanie wizualizacji witryn
  • przygotowywanie wizualizacji ścian z nadchodzącą kolekcją
  • przygotowanie i konstruowanie instrukcji VM
  • konstruowanie od strony graficznej i merytorycznej podręcznika VM
  • współpraca z działem marketingu w zakresie projektowania witryn
  • przygotowanie poradników/kart stylizacyjnych do promowanych akcji
  • bieżąca kontrola i korekta raportów VM wysyłanych przez sklepy
  • śledzenie i analiza bieżących trendów w modzie
  • współudział w tworzeniu strategii marki w obszarze VM
      • podręcznik VM
      • sposób wdrażania instrukcji

Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

  • znajomość pakietu Corel, Photoshop
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (osoba tworząca instrukcje VM, Regionalny VM, itp.) w sieci odzieżowej
  • znajomość zasad aranżacji odzieży
  • pasja do mody i znajomość rynku fashion
  • zmysł estetyczny
  • doskonała organizacja pracy
  • dyspozycyjność, samodzielność
  • nastawienie na cel
  • dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy