Oferta pracy

Grafik w dziale Komunikacji Korporacyjnej

LUMA Services Sp. z o.o.

  • Cieszyńska 23g, Łaziska Górne
    Łaziska Górne, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Cieszyńska 23g

Łaziska Górne

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie materiałów reklamowych (katalogi, foldery, materiały promocyjne, plakaty, reklamy prasowe);

  • kompleksowe przygotowanie projektów do druku;

  • prowadzenie profilów firmowych w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Twitter, Instagram);

  • aktualizacja stron internetowych spółek z Grupy;

  • przygotowanie prezentacji multimedialnych;

  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi (drukarnie, producenci materiałów reklamowych);

  • wsparcie działu w bieżących projektach.

Nasze wymagania

  • zaawansowana znajomość programów pakietu Adobe (PhotoShop, InDesign, Illustrator, warunek konieczny);

  • znajomość programu Adobe After Effects lub Adobe Premiere będzie dodatkowym atutem;

  • umiejętność obsługi platformy Wordpress;

  • znajomość programów pakietu Microsoft Office (szczególnie PowerPoint, Word);

  • kreatywność i poczucie estetyki, dbałość o szczegóły;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • otwartość, komunikatywność i dobra organizacja pracy;

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki;

  • terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i renomowanej firmie;

  • konkurencyjne wynagrodzenie;

  • możliwość rozwoju i awansu w ramach grupy kapitałowej;

  • pozytywną atmosferę w pracy;

  • prywatną opiekę medyczną oraz świadczenia pracownicze.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne